Co u nás naleznete

Restaurace - Po kliknutí se velký obrázek otevře v novém okně.

Ubytování poskytujeme ve dvou budovách. Kdysi sloužily jako lázně. Postupně byly obě budovy rekonstruovány, poslední rozsáhlá rekonstrukce proběhla v zimním období 2006-2007.
Nad hlavní budovou (v přízemí restaurace a jídelna s kapacitou 50 míst, formanka s kapacitou 30 míst a přilehlý salonek s kapacitou 20 míst) se nachází nově zrekonstruované pokoje včetně dvou rodinných apartmánů.
Nad bývalou lázeňskou budovou (v přízemí salonek s otevřeným krbem, kapacita 25-40 míst) nabízíme moderní ubytování ve čtyřech dvoulůžkových a dvou třílůžkových pokojích s vlastním sociálním zařízením. Okna pokojů jsou situována na východ s výhledem na hladinu Hamerského rybníka. Přístup do pokojů z uzavřeného dvora přes dřevěnou pavlač zajišťuje naprosté soukromí hostů.
Ve dvoře se nachází vedle přírodního ohniště s posezením také venkovní bazén, tenisový kurt a kurt na volejbal a nohejbal, uzamykatelné úschovny kol a samostatné bezbariérové apartmá s vlastním sociálním zařízením.
Přes letní dny každý návštěvník jistě uvítá letní terasu, z části zastíněnou korunou vzrostlého kaštanu, kde se pohodlně usadí asi 40 osob.

Kuchyně

Restaurace - Po kliknutí se velký obrázek otevře v novém okně.

Naše restaurace je proslulá výbornou kuchyní

Pokud se u nás dobře najíte a zrekreujete, třeba vám přijde vhod krytý stůl pro stolní tenis, hřiště pro míčové hry, na objednávku možná vyjížďka na koni nebo tenisové kurty v nedalekém Mrákotíně (1km) či Krahulčí (2km). Samostatný kurt se vám budeme snažit nabídnout v nejbližších letech, stejně jako chystáme prostory sauny a přírodního bazénu napájeného z původního léčivého pramene.

Obchod, pošta

Nejbližší obchod a poštu naleznete v 1km vzdáleném Mrákotíně, kam mohou naši hosté staří i mladí vyrazit na víkendové diskotéky.

Zima

V zimních měsících je kopcovitá krajina Českomoravské vrchoviny vhodná nejen pro výlety na běžkách, ale i pro samotářské toulky. Udržované bežkařské tratě jsou v okolí blízkého vrchu Javořice (837m, nejvyšší vrchol Českomoravské vrchoviny). Vždyť pro okouzlující a podmanivou krásu se celému kraji říká "Česká Kanada".
Příznivci sjezdového lyžování jistě nepohrdnou 300m dlouhou sjezdovou tratí s vlekem (asi 2km od objektu), která muže sloužit např. jako výcvikový svah.
Bude-li zima přát mrazivému počasí, můžete si zabruslit na přilehlém Hamerském rybníku, popřípadě vyhledat umělý led na zimním stadionu v nedaleké Telči.
Při zimním výletu do Jindřichova Hradce či do Jihlavy jistě přijde vhod návštěva krytého bazénu se všemi radovánkami.

Dále nabízíme prostory a servis pro svatební hostiny, rodinné oslavy, obchodní jednání apod.

Pokoj - Po kliknutí se velký obrázek otevře v novém okně. Koupelna - Po kliknutí se velký obrázek otevře v novém okně. Nová budova - Po kliknutí se velký obrázek otevře v novém okně.